Печенізький дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) №2 Печенізької районної ради Харківської області

Рік заснування:                                       2015 рік
В.о. завідувача ДНЗ: Старикова К.В., заклад очолює з 2015 року, освіта вища
Контингент вихованців:  В Печенізькому ДНЗ № 2 працює дві  групи: різновікова та старша група (від 3-х до 6-ти років). У 2017-2018 навчальному році в закладі виховується 33 дитини.
Режим роботи закладу: 5-ти денний робочий тиждень протягом 10,5 год. (7.00-17.30)
Мова освітнього процесу: українська
Педагогічний колектив: в.о. завідувача, два вихователі, музичний керівник.
Програма, за якою працює заклад: Освітньо-виховна робота в садочку здійснюється за освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років «Дитина» та за освітньою програмою «Впевнений старт»
Творчий потенціал: Робота ДНЗ спрямована на реалізацію завдань з виховання дітей в любові до України, формування рис громадянина  української держави, розвиненої духовності, моральності, екологічної культури. Розвивально-освітній процес в дошкільному закладі базується на принципах: гуманізації  педагогічного процесу; індивідуального підходу до виховання дитячої особистості; врахування традицій країни, намагаємося забезпечувати умови для розвитку творчої особистості. В центрі всієї роботи виступає дитина, її майбутнє.
Гурткова робота:  В ДНЗ здійснюється гурткова робота з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку «Про себе треба знати, про себе треба дбати»