Головна » 2017 » Грудень » 20 » Інструктивно-методичне заняття щодо порядку ведення військово-облікової роботи та бронювання військовозобов’язаних
16:32
Інструктивно-методичне заняття щодо порядку ведення військово-облікової роботи та бронювання військовозобов’язаних

20 грудня 2017 року в Печенізькій районній державній адміністрації, за підтримки Печенізького районного військового комісаріату, з посадими особами підприємств, установ і організацій району, відповідальними за ведення військового обліку та бронювання, проведене чергове інструктивно-методичне заняття щодо порядку ведення військово-облікової роботи та бронювання військовозобовязаних. В занятті взяла участь в.о. завідувача Печенізького  ДНЗ  (дитячого садка) № 2 Катерина Старикова.

 

Про порядок ведення персонального військового обліку військовозобов’язаних і призовників в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах організаціях та навчальних закладах, порядок перевірки стану військового обліку, бронювання військовозобов’язани, відповідальність за порушення законодавства про військовий облік доповіли військовий комісар Печенізького військового комісаріату Коров'яковський Олександр Леонідович, начальник відділу військового обліку та бронювання Печенізького військового комісаріату Михайлов Олександр Миколайович та інспектор з обліку військовозобов'язаних райвійськкомату Плетенюк Любов Миколаївна.

Працівники районного військового комісаріату довели присутнім алгоритм роботи відповідальних посадових осіб підприємств, установ і організацій з ведення військового обліку громадян України, бронювання військовозобов'язаних, терміни надання відповідної звітності.

 

Переглядів: 89 | Додав: pech_dnz2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar