Головна » 2017 » Листопад » 30 » Засідання районного методичного об'єднання вихователів
14:10
Засідання районного методичного об'єднання вихователів

Сьогодні 30.11.2017 року відбулося чергове засідання  районного методичного об'єднання вихователів, на якому були присутні і наші вихователі. Тема заходу - "Іграшка - як засіб розвитку і виховання дитини".

Засідання розпочала Леся Володимирівна Зайцева, яка виступила із доповіддю "Іграшка та ігрові посібники в системі засобів формування життєвої компетенції дітей дошкільного віку" та познайомила присутніх  із матеріалами Всеукраїнського науково-практичного семінару, який проходив 1 та 2 листопада 2017 року у м. Харкові.  Леся Володимирівна  акцентувала увагу вихователів на якісному підборі іграшок,  ігрового приладдя та  змістовного оформлення ігрового середовища.

Тему засідання продовжили вихователі нашого садка  з доповіддю "Дитина і народна іграшка". Під час виступу присутніх було ознайомлено з історією винекнення народної іграшки,  з ії значенням у  розвитку та вихованні дитини. Отже, використання народної іграшки у процесі виховання допомагає дитині виявити себе у творчій справі та підштовхує до самостійного пошуку, допомагає зберегти національні українські традиції, навчає дитину відповідальності, організованості, урівноваженості, кмітливості, активності, товаристкості, культурності та освітченості.

По закінченню заходу Світлана Григорівна Галич підготувала для всіх присутніх майстер-клас по виготовленню ляльки -ангела до Новорічних та Різдвяних свят. Всі вихователі захоплено поринули у світ виготовлення народної іграшки.

Переглядів: 153 | Додав: pech_dnz2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar