Головна » 2019 » Березень » 1 » Нарада керівників закладів освіти району
13:08
Нарада керівників закладів освіти району

27 лютого 2019 року під головуванням начальника відділу освіти Наталії Прохорчук відбулась нарада керівників закладів освіти Печенізького району. 

Участь у нараді взяла завідувач ДНЗ Старикова К.В,

Наталія Володимирівна звернула увагу начальників закладів освіти на роботу зі зверненнями громадян та запобігання корупції в закладах освіти.

Олена Зеленська, завідувач районним методичним кабінетом, ознайомила присутніх з особливостями проведення атестації педагогічних працівників, результатами участі в МАН та обласних олімпіадах. Також Олена Володимирівна наголосила на важливості приведення ділової документації в закладах освіти відповідно до діючого законодавства.

Питання організації інклюзивного, профільного навчання; замовлення підручників в закладах загальної середньої освіти району висвітлила Аліна Губар, методист відділу освіти.

Аналіз участі представників закладів освіти Печенізького району у масових спортивних заходах та творчих конкурсах в ІІ семестрі 2018/2019 навчального року зробила методист відділу освіти Галина Битюк.

Результати перевірки ведення офіційних веб-сайтів закладів освіти довела до відома присутніх Олена Ярішова, інженер з комп’ютерних систем відділу освіти.

За цими та іншими питаннями керівникам закладів освіти були надані відповідні доручення та рекомендації.

Переглядів: 147 | Додав: pech_dnz2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar