Головна » 2018 » Січень » 31 » Нарада з питань підготовки міні-проектів обласного конкурсу "Разом в майбутнє"
12:35
Нарада з питань підготовки міні-проектів обласного конкурсу "Разом в майбутнє"

В.о. завідувача Печнізького ДНЗ (дитячого садка) № 2 взяла участь у нараді щодо підготовки проектних пропозицій для участі в обласному конкурсі міні-проектів “Разом в майбутнє” в 2018 році.

 Підсумовуючи дворічний шлях участі громад Печеніжчини у вказаному конкурсі обласної ради, Лариса Ярова детально зупинилася на кожному з проектів-переможців, які було реалізовано в 2016 та 2017 роках.

Голова райради підкреслила, що завдяки активізації роботи ініціативних груп району в напрямку участі в конкурсі та отриманню співфінансування з обласного бюджету, нам вдалося зробити багато добрих справ.

Під час наради присутніх було ознайомлено з новими правилами цьогорічного конкурсу, продемонстровано відеоматеріал, де Олена Кулик – начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв'язків виконавчого апарату обласної ради, надає детальні роз’яснення щодо умов проведення конкурсу.

Надалі районною радою запропоновано та сплановано продовжити практику проведення щотижневих нарад по підготовці матеріалів для участі в конкурсі «Разом у майбутнє».  

Переглядів: 180 | Додав: pech_dnz2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar